צימרים, מלוניות וחדרי אירוח בתל אביב

רוני, 26/05/2011


רוצים שעת מנוחה ופרטיות מחוץ לבית? מחפשים מקום רומנטי לציון יום נישואין? סיימת בהצטיינות  תואר ראשון במנהל עסקים ואת רוצה להזמין את בן זוגך לבילוי וחגיגה? מה עושים אם רוצים מקום קרוב, שיעמוד לשעה קלה, רק לרשותכם? צימרים וחדרי אירוח להשכרה לפי שעה, הם היום הפתרון האידיאלי לחגיגות קטנות באמצע החיים.

 למי זה מתאים?
השכרת חדרים לפי שעה מתאימה בעצם לכל מי שמחפש קצת פרטיות ושלווה, והזדמנות לבילוי זוגי אינטימי עם בני הזוג באווירה דיסקרטית. השכרת חדרים לפי שעה מתאימה לנשואים המבקשים לברוח לשעה קלה מהילדים או לחגוג בצורה מיוחדת ימי הולדת או יום נישואים. השכרת חדרים לפי שעה מתאימה גם לחיילים ולחיילות, צעירים וצעירות שעדיין גרים עם ההורים ומתביישים להביא את בני זוגם לביתם. זהו פתרון גם למיקום של מסיבת רווקים או רווקות או לבילוי אינטימי בליל הכלולות עבור זוגות שנישאים באולמות אירועים באזור תל אביב.

למה דווקא בתל אביב?
תל אביב מציעה סוגי בילויים רבים המתאימים לכל אחד ולכל טעם. השכרת חדרים בתל אביב מאפשרת לכם בילוי, בלי להידרש לנסיעה חזרה הביתה. אפשר לבלות עד אמצע הלילה ואחר כך להמשיך את הבילוי בצימר המפנק...

השכרת חדרים לפי שעה בתל אביב מתאימה גם לאנשים שאינם תושבי המרכז ויש להם  כמה שעות פנויות להעביר בעיר. השכרת חדרים לפי שעה מתאימה גם למי שפשוט רוצה לנוח, לצבור כוחות בין פגישה לפגישה, וכן לזוגות המתגוררים רחוק אחד מהשני, שיכולים להיפגש במקום טוב באמצע ולבלות זמן איכות יחד.

איפה וכמה?
רשת האינטרנט תוכל לבוא לעזרתכם בכל הקשור למציאת החדר או הצימר להשכרה שיקלע לצורכיכם במיקום המתאים והמועדף עליכם. קיימים כבר אתרים מתמחים לנושא, שישמחו להציע לכם פרטי התקשרות עם בעלי הצימר או החדר. רוב היצע החדרים מוצעים בדירות או צימרים ולא שייכים לגוף גדול. בתי מלון  בתל אביב מציעים אף הם חדרים להשכרה לפי שעה. כך ב  מלונית לוטוס בדיזנגוף בתל אביב, סוויטות בשינקין, יו אנד מי  בתל אביב באזור שינקין גם  צימרים הפסגה הכפרית בקתות עץ באמצע העיר הגדולה.  המחירים נעים בסביבות ה- 150 שקלים לשעות היום לפרק זמן של שלוש שעות (בתוספת של שלושים שקלים לכל שעה נוספת) ועד ל290 שקלים לחדר עם ג'קוזי או לשעות הלילה (בתוספת של חמישים שקלים לכל שעה נוספת).

 מה היתרון?
צימרים לפי שעה הם פיתרון זול ונוח לכל מי שחושש שבשביל סוף שבוע בצימר בצפון או בדרום הוא יצטרך לקחת לפחות משכנתא. השכרת צימר לפי שעה היא הזדמנות לקפוץ לחופש אפילו אחרי יום עבודה ולפנק את עצמכם גם בשיא הלחץ. לצימרים בתל אביב יתרון נוסף: לערב אחד תוכלו להרגיש תושבי העיר הגדולה לכל דבר, בלי לחשוב על מחירי הדירות המופקעים.

 מה עוד אפשר לעשות בעיר אפשר לעשות?
חוף ים, מוזיאונים, בתי קפה, מסעדות מצוינות, תיאטראות, הופעות פרינג', מחול, מבנים היסטוריים, חנויות מותגים, חנויות של מעצבים ועוד ועוד. אבל רגע, תשאירו גם קצת כוחות לחדר עצמו...חדרים לפי שעה רבים מצוידים במקרר, במכשיר די וי די, בג'קוזי וכמובן במיטה מפנקת. כך שייתכן שתמצאו את עצמכם לא יוצאים מהחדר בכלל....

  

מילות מפתח: אהבה, זוגיות, צימרים, אירועים זוגיים