היכן כדאי להשכיר חדר לפי שעה

היכן כדאי להשכיר חדר לפי שעה

היום ישנן סיבות רבות להשכיר חדר לפי שעה. מפרשיית אהבים, דרך רצון להתבודד עם בן / בת הזוג, חגיגות מסוגים שונים, פגישות עסקים סודיות ואפילו רגיעה לאחר יום עבודה ארוך. כך או כך, היתרון של חדר לפי שעה הוא בשני אפיקים: הוא דיסקרטי ובר-שינוי, זה לא כמו מלון, אפשר להתאים את החדר אל הצרכים שלכם, והשני – המחיר. אפשר להשכיר חדר לשעה אחת בלבד, ולא צריך לשלם מראש על לילה שלם.

 

היכן משכירים חדר?

 

ישנם מס' קריטריונים לבחירת חדר.

 

  • דיסקרטיות. אתם רוצים שהפרטיות שלכם תשמר. זה מתחיל במיקום החדר, אם הוא באמצע העיר זה כמובן לא טוב, והאם יש בו חנייה, האם צריך לתת שם אמיתי / שם מלא מראש ועוד. חשוב שהוא ישמור על הפרטיות שלכם.
  • כמה הוא גובה לשעה – יש חדרים ב-500 שקל ויש חדרים ב-1500 שקל ומעלה. תלוי מה אתם רוצים. כך או כך אל תתפשרו על האיכות. כלומר, החדר צריך להיות נקי, מסודר ונעים וכמובן דיסקרטי.
  • כמה זמן אפשר להישאר בחדר – והאם צריך להתחייב לכך מראש

 

איפה משכירים את החדר? נראה שישנן שתי אפשרויות עיקריות.

 

  • קרוב לבית – כלומר, השיקול הוא מרחק קצר ביניכם ובין למשל, האדם שאתם עומדים לפגוש. לדוגמה, אם אתם גרים בפתח תקווה הכי הגיוני שתקחו חדר באזור המרכז, ואולי דווקא אפילו בפתח תקווה. חשוב כמובן שלא במרכז העיר. אבל האפשרויות פתוחות בפניכם.
  • רחוק מהבית – אם מדובר על פגישה דיסקרטית מאד שאינכם רוצים לקחת את הסיכון שאולי מישהו שאתם מכירים ו/או לא מעוניינים לראות יפגוש בכם.

 

עליכם להחליט מה חשוב לכם, ואז פי זה לעבור אל רשימת הקריטריונים הרשומה למעלה, כדי לבחור את החדר השקט, האינטימי ובעלות שמתאימה לכם ביותר.

 

חדרים לפי שעה בצפון | חדרים לפי שעה במרכז | חדרים לפי שעה בדרום

אם רוצים חדר טוב, איפה מוצאים?

 

אם אתם מעוניינים למצוא חדר טוב, ורוצים להתייעץ איפה לקחת אותו, כמה לשלם עליו ואיך לוודא שהאיכות שלו מתאימה לכם – הגעתם למקום הנכון. לאבנסט הוא המקום האיכותי ביותר שמרכז עבורכם את כל האפשרויות שיש לכם בנושא חדרים דיסקרטיים לפי שעה.