הכל על חדרים לפי שעה בצפון

הכל על חדרים לפי שעה בצפון

מה כבר לא אמרו על צפון הארץ. הוא רומנטי, הוא ירוק, יש בו פארקים, עצים ושמורות טבע, חיות, הרים ומזג אוויר קריר. תחושת הבידוד והשקט שונה מאד מהמרכז של ישראל. הוא מושלם לחופשה משפחתית, לטיול רגלי, הוא מושלם לנסיעת אופניים או נסיעה לחרמון או לכנרת. עכשיו הוא גם מושלם לשכירות של חדרים לפי שעה.

 

מה זה חדרים לפי שעה?

 

חדרים לפי שעה משרתים אנשים רבים, מאנשים שרוצים להירגע אחרי המילואים בצפון, דרך אנשים שמעוניינים בפגישה עסקית בשקט ובסביבה נעימה של עצים ורוחות, ועד אנשים שרוצים חופשה רומנטית קצרה. בעוד מרכז הארץ משופע בחדרים מסוג זה, לרוב בתי מלון או בתי הארחה, היום יש גם רבים מהם בצפון. סוגי האירוח – מגוונים מאד. ממחירים זולים מאד, ועד מחיר יקרים, כמובן תלוי ברמת האירוח ובשירותים הנלווים שאתם רוצים, מספא, דרך עיסויים ועד אוכל.

 

חדרים לפי שעה בצפון | חדרים לפי שעה במרכז | חדרים לפי שעה בדרום

 

מה עם חדרים בצפון?

 

כאמור, חדרים בצפון נפוצים לא פחות, אולם לא תמיד ידועים. בגלל זה החלטנו לעשות את המיפוי הזה עבורכם, מצד אחד כדי שלא תצטרכו לחפש יותר מדי, ומצד שני כדי שתוכלו לקבל את האיכות הטובה ביותר בלי להתפשר. מה צריך לדעת לפני שסוגרים חדר בצפון?

 

  • ראשית כמה הוא עולה לשעה. יש חדרים לא יקרים ויש חדרים יקרים מאד. חשוב מאד שתהיה תמורה הגיונית למחיר. כמובן שלא תקבלו מיטה משיש אם תשלמו 500 שקלים, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לקבל חדר גרוע. זה אומר שאתם צריכים לקבל תמורה טובה, איכותית, נקייה ומסודרת.
  • שנית, חשוב מאד המיקום. בצפון בכל מקרה החדרים מבודדים יותר מאשר בתל אביב, אבל גם כאן חשוב לוודא את הדיסקרטיות. האם קל להגיע לחדר? איפה הוא נמצא? כמה הוא רחוק? האם אתם עלולים להתקל במישהו שאתם לא רוצים לפגוש כי זה קרוב מדי ו/או בתוך עיר מסוימת בצפון? האם יש חנייה? האם צריך למסור פרטים מלאים בהנחה שאתם רוצים חדר דיסקרטי?

 

כך או כך, נסו לבחור חדר שעונה על הדרישות שלכם, מתאים לתקציב שלכם וכמובן מאפשר לכם קרבה לאטרקציות שמעניינות אתכם.