המלצות מפרסמים

המלצות מפרסמים

הבוסתן הסודי, בנימינה
נושא: תודה לאתר לאבנסט ובמיוחד לאילנה
המלצתי: רציתי להודות לכם מכל הלב על שפע הפרנסה ותודה מיוחדת לאילנה על האוזן הקשבת הטיפים והאכפתיות, על התחושה שהיא שותפה להצלחה שלי.

חדר אירוח לאב-לי, חיפה
אני לקוח המפרסם באתר משנת 2008.במהלך כל השנים הללו אני בקשר עם אילנה (שממש התחילה לעבוד) נדיר מאוד למצוא אשה שנותנת מעצמה ללקוחות אם זה בזמן ובשירות ללקוח בצורה מדהימה שכזאת!!!! אני כבר המלצתי להרבה אנשים לפרסם כאן מאחר ומעבר לשירות הנפלא זה האתר היחידי שבאמת עובד ונותן מענה מלא לצרכים שלנו .אילנה , תודה לך על היחס והסבלנות עד אין קץ שלך ומבלי לפגוש אותך.

צימר אתנחתא, רמת גן
נושא: תודה
ברצוני להודות לאילנה ולאתר לאבנסט שעושה הכל בנועם וביעילות מנסה תמיד לעזור וקשובה לכל פניה ולכל בקשה חזק ואמץ.

צימר KAREEN, מודיעין
רצינו להגיד תודה ענקית על היחס האישי והחם. תמיד את עושה יותר ממה שאת צריכה. אפשר להתייעץ איתך על הכל וכשאנו מתקשרים את מקשיבה ומייחסת חשיבות רבה, מקדישה מזמנך. כל בעיה את פותרת מיד. תודה על הכל "kareen"

חופשה קיסרית, קיסריה
נושא: שרות מעולה
ברצוני לשבח ולהודות לאילנה על השירות הנפלא. אני מאוד מרוצה מאיכות האתר ומקצועיותו

מקום קסום, קרית אתא
ברצוני להמליץ מקרב לב על האתר לאבנסט. מדובר באתר מקצועי ביותר, אשר דואג להתעדכן ולהתפתח ביחד עם ההתקדמות הטכנולוגית. האתר איכותי, בנוי בצורה טובה ונוחה למשתמש. נמצא תמיד בין המקומות הראשונים במנועי החיפוש ומניב תוצאות גבוהות בהתאם. בנוסף לכל זאת – היחס החם והאינטלגנטי של אילנה הופכים את האתר לטוב ביותר בתחומו.

ורסיס, חיפה
ברצוננות להודות ללאבסט על שבחרנו בכם כאתר פרסום וזאת לאחר שפנינו וקיבלנו מנציגתכם אילנה , יחס חם ואמין, שירות ואיכפתיות, הבנה מלאה ותוצאות בהתאם בשטח.מודים מקרב לב

אירוח ביער אשתאול
אנו מפרסמים באתר המדהים ומקבלים הענות גבוה אנו רוצים להודות לכם על היחס החם האכפתיות שלכם תודה עלו והצליחו

את ואני, רמת גן
שלום, גם אני החלטתי לפרסם בלאבנסט אחרי שיחה מאוד נעימה ומסבירת פנים מאילנה, היא הייתה קשובה, אמפתית, וכיוונה אותי לחבילה הפרסום הרצויה, וממש הרגשתי את רצונה בהצלחת המקום יחד איתנו, אני ממליצה בחום!

פסיפלורה
אני מאד שמח שהצטרפתי לפרסום בלאבנסט (לאחר פניה של נציגת האתר אלי), אני מפרסם כבר כשנה ומגיעים אלי אנשים איכותיים ובנוסף, ביטלתי פרסומים אחרים בעיתונים שונים ושדרגתי את הפרסום בלאבנסט, מומלץ