חדרים לפי שעה מומלצים בין 1,000 ל-2,000 שח בירושלים

חדרים לפי שעה מומלצים בין 1,000 ל-2,000 שח בירושלים

כאשר בוחרים חדרים לפי שעה, קיימת עבורכם אפשרות בחירה גדולה מאד. כלומר, ההיצע מתרכז במספר אפיקים: מיקום גאוגרפי, שירותים נלווים, איכות החדר והשירותים בו, וכמובן – סיבת שכירת החדר. להלן מס' פרמטרים שיסייעו לכם להחליט מה אתם צריכים.

 

  • המיקום הגאוגרפי חשוב מכיוון שאתם מעוניינים לנסוע לחדר לכמה שעות בלבד, ולא מעוניינים לבלות 24 שעות על הכביש. כלומר, בחרו חדר שאיכותו טובה אבל גם הגיוני מבחינת המרחק ממקום מגוריכם.
  • השירותים הנלווים חשובים. למשל, יתכן שתאלצו לשלם על חדר הרבה יותר כסף בגלל שאתם רוצים שיגיעו עם ג'קוזי או עיסוי. אבל אם זה מה שאתם רוצים, חשוב לשלם על זה, כדי לקבל את האיכות הגבוהה ביותר. אפשרות נוספת היא לבדוק אם אפשר להביא שירות מבחוץ. לא כל מקום מסכים לכך, חשוב לברר זאת מראש.
  • איכות החדר איננה נתנת לפשרה. לא משנה אם מדובר בנסיעה לצורך פגישת עסקים סודית שדורשת אלכוהול, אוכל, חדר ישיבות ועוד – או סופ"ש רומנטי שדורש מיטה איכותית, ג'קוזי, מגבות, בריכה ועוד ועוד, חשוב מאד שהחדר יהיה ברמה גבוהה. שהמיטה תהיה טובה, נוחה ונקייה, שלא יהיה לכלוך באמבטיה ושהשטיח לא יהיה דביק. רמה גבוהה בלבד!

 

חדרים לפי שעה בצפון | חדרים לפי שעה במרכז | חדרים לפי שעה בדרום

חדרים בעלות של 1000-2000 ₪

 

חדרים אלו יגיעו מאובזרים ברמה הגבוהה ביותר, מהמיטה האיכותית ביותר KING SIZE, ריח טוב, ניקיון מופתי, כל הציוד הנדרש – ממייבש שיער ועד נעלי בית, אינטרנט, כספת ועוד, כלומר ממש שירותי מלון 5 כוכבים, הכולל כביסה ועוד. בנוסף, הם יגיעו עם דיסקרטיות ברמה הגבוהה ביותר, לרבות חניה נסתרת, לרוב במיקום טוב שלא יפגיש אתכם עם אנשים שלא תרצו לראות ועוד. שמירה ואבטחה, גישה פרטית בלבד ועוד. לכן, אם הפגישה שלכם דיסקרטית מצד אחד ומצד שני יוקרתית – חשוב מאד לבחור דווקא את החדרים שעולים הרבה, ולא להסתפק בחדר שעולה 500 ₪.

 

למה דווקא בירושלים?

 

גם בירושלים ישנם חדרים כאלו, ובסביבתה גם כן. כלומר, אם אתם רוצים דיסקרטיות ברמה גבוהה, לצד נופים, היסטוריה ואווירה שיש רק בבירת ישראל, זוהי ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.