חמשת החדרים הטובים באזור הדרום

חמשת החדרים הטובים באזור הדרום

מרביתנו מעוניינים בחופשה בצימר או בית מלון חושבים על הצפון. התפוסה בתקופת החגים והחופשות מעידה על הביקוש הרב. על מה שאנחנו לא חושבים זה על חופשה לא פחות מהנה באזור דרום הארץ.חמשת החדרים הטובים באזור הדרום נמצאים בערים ובכפרים כאחד. כל אחד יכול לבחור את המתאים לו ביותר. אתרי האינטרנט מלאים בפרטים אודות חדרים להשכרה.ישנם המחפשים חדר כדי להימלט מתלאות היום יום וכדי להעביר מספר שעות בשקט עם עצמם. בצימרים  ובתי המלון בדרום אפשר לשכור חדר לשעות בודדות וכך לאפשר לזוגות זמן איכות עם עצמם.

כדי לדעת היכן הם נמצאים – עשו סקר שווקים

בסקר שנערך נמצאו הצימרים באזור המרכז במקום גבוה מבין חמשת החדרים הטובים באזור הדרום. מרביתם מאובזרים בג'קוזי ומעניקים פינוקים למבלים בהם. כל בעלי החדרים מכל סוג שהוא מבטיחים ללקוחות סודיות ופרטיות וזאת כדי להעניק למשתמשים בחדרים נוחיות ובטחון שדבר ביקורם לא יתפרסם. הבטחה זו מאפשרת בילוי והנאה ללא חשש של כניסה לפרטיות.

חדרים לפי שעה בצפון | חדרים לפי שעה במרכז | חדרים לפי שעה בדרום

קריטריונים לבחירת חדר טוב

יש באזור הדרום מספר רב של חוות בהןחמשת החדרים הטובים באזור הדרום וכל חווה מציעה את האטרקציה שלה לפני המבקרים. חוות אלו יוצאות לעיתים קרובות במבצעים ומורידות את המחירים כך שהחופשה  מתאימה לכל כיס.כל אחד יכול לבחור לעצמו את הנופש אותו הוא מעדיף. בנוסף לחדרים הרגילים בצימרים  ובמלונות יש גם מקומות לעשות קמפינג. בילוי בטבע. מתאים למשפחות עם ילדים והעלות נמוכה הרבה מיתר ההצעות העומדות בפני הלקוח.

איפה יהיה הכי קל למצוא?

  • הקיבוצים והמושבים שבהם יש צימרים מאפשרים לאורחים בהם לחוות את החיים במקום. לפעמים יש פעילויות חברתיות או פעולות חקלאיות, כמו קטיף פירות, ירקות וזאת כדי לקרב את האורחים להווי המקומי.
  • בתי המלון הנמצאים על חופו של ים, כמו ים המלח, ים התיכון וים סוף מציעים פעילויות ספורטיביות ותחרויות שונות לצד נופש בטן גב.
  • עד לא מזמן הייתה אילת העיר אליה הגיעו אנשים רבים לחופשות. בשנים האחרונות גילו תושבים מהמרכז והצפון שיש עוד מקומות רבים להגיע בדרום ולעשות חופשה לא פחות טובה מאשר באילת וערים כמו אשקלון, באר שבע, והקיבוצים שבאזור הפכו ליעד תיירותי מבוקש.